Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż spada transport krwi do członka w czasie stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.