Skąd się biorą kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Jak wiadomo przyczyny braku wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot ze wzwodem powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy komplikacja następuje minimum w 3/4 prób i trwa to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz ochoty na zbliżenia. Warto wówczas zadbać o niwelowanie momentów stresowych, relaks cialis w zelu oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra