Moda ślubna: śłub w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej oficjalnej . Mniej formalny charakter przenosi się także na formę stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą kompletu bywa wspaniała sukienka z kwiecistym szkicem. Ma estetyczny, zaokrąglony dekolt oraz rękawy ¾. Jej przemyślana długość sprawi, że nogi będą ładnie wyeksponowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wzrokowo dłuższe. Obuwie zapewni komfort podczas spacerowania po trawie albo nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu lub gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może być uzupełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę pasującą odcieniem do odcieni butków. Posiada fajny, kolorowy wisiorek przy zapięciu, który doskonale komponuje się z kwiatowym nadrukiem na sukience. Stylizacja na uroczystość weselną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu zalecamy fantazyjną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Strój doskonale ze sobą gra, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html