Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Akupresurę można zapoczątkować od lekkich muśnięć i stopniowo zwiększać moc nacisku. Każdą stopę należy pobudzać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety mocniej reagują na pobudzanie punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki tym masażom życie seksualne tania viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel