Swoje systemy na erekcje

przez | Styczeń 31, 2020

Bez fachowych i drożnych naczyń tętniczych nie jest mowy o łącznej erekcji.

I sprawność powyższego mechanizmu zależna istnieje od prawidłowego poziomu hormonów płciowych, zwłaszcza testosteronu oraz neuroprzekaźników w mózgu:dopaminy i serotoniny. W stopniu wszystkiej osoby na marka erekcji wchodzi i nastawienie psychiczne mężczyzny.
Sen oraz jawa

W momencie odpoczynku opisany mechanizm leczy wolny udziału dusze także stanowi ostatnie najłagodniejszy test zezwalający na zróżnicowanie zaburzeń erekcji psychogennych od organicznych. Samoistne występowanie erekcji podczas snu wprawdzie jej wada na rzeczywistości informuje o podłożu psychogennym zaburzeń. Brak erekcji dziennych i późnych bierze do badania choroby, której którymkolwiek spośród objawów potrafią żyć zaburzenia erekcji.
O czym oznacza erekcja

Erekcja jest barometrem zdrowia somatycznego i duchowego mężczyzn, z czego ale niewielu z nich oddaje sobie spośród obecnego transakcję. Wyniki badań epidemiologcznych realizowane na pełnym globie wskazują, że temat zaburzeń erekcji stale rośnie bez sensu na wielkość geograficzną czy kontynet.

wikipedia.com
W roku 1995 szacowano, iż w czasu 30 lat suma przyjaciół z zaburzeniami erekcji na świecie podwoi się i wystawi w 2025 roku 320 milionów. Z doświadczeń przeprowadzonych 10 lat temu poprzez Narodowe Stowarzyszenie Medycyny Seksualnej na populacji prawie dziewięciu tysięcy polskich mężczyzn wynika, że ponad 13 proc. każdych przypadków zaburzeń wzwodu dotyczyło mężczyzn do 40. roku bycia. Kolejne 25 proc. pacjentów, to chłopcy w wieku 41-50 lat. Najwięcej panów z zaburzeniami erekcji (średnio 37%) zawierało się w przedziale wiekowym 51-60 lat.

Przyzwyczailiśmy się myśleć o zaburzeniach wzwodu jako „choroby starszych typów”. Nic dużo mylnego.

10 lat temu, po wykonaniu badania populacji polskich gości z zaburzeniami wzwodu ostrzegałem, iż wiek pacjentów z zaburzeniami erekcji niszczy się i będzie się obniżał z czynnika sposobie spędzania większości ludzi: nieprawidłowej diety, braku ruchu, zamiłowania do gazu oraz nikotyny i niezahamowanego rozwoju chorób cywilizacyjnych takich, jak nadciśnienie tętnicze bądź cukrzyca. Obchodzi to przeważnie populacji w terenach rozwiniętych.

Przyczyny nieprawidłowej erekcji można uszeregować następująco:

naczyniowe,
hormonalne,
neurogenne,
pourazowe
psychogenne.

Cztery podstawowe prezentowane są mianem organicznych, więc takich, w jakich lekarz może zaobserwować przyczynę wystąpienia zaburzenia. Połączona jest z twardą chorobą czy elementem uszkadzającym delikatny mechanizm erekcji. Zaburzenia psychogenne są konsekwencją zaburzeń w sytuacji psychicznej mężczyzny.

Zaburzenia wzwodu nie są samodzielną ”chorobą erekcyjną ”, choć najczęściej są pewien spośród potencjalnych objawów bardzo wielu innych chorób, zwłaszcza układu krążenia. Uogólniona miażdżyca naczyń krwionośnych choćby na wczesnym stopniu rozwoju istotnie upośledza kurczliwość tętnic jamistych, co wysyła do osłabienia dopływu krwi do mięs jamistych prącia.

www.impotencyherbs.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *