Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

przez | Październik 9, 2019

Alluramin to feromony dla klientów. Ich sklep znaczy w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich oddziaływanie pomoże stworzyć atmosferę zaufania i planowania, w jakiej inne kobiety będą Ci znacznie względne i słabe. Działanie feromonów jest zupełnie ekologiczne i przyjemne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz też w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i sprawisz aurę zaufania i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w gronie
pozostaniesz w skórze dominatora i pana
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe historie i zdobędziesz przychylność drugich typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które właśnie występują w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się natomiast, że podstawy te nie posiadają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe pozycje w zwykłym życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i przyzwalają na danie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a jeszcze – co dla grupy jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w momencie, kiedy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz wspomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na ludzki problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym organizują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się to w swej podświadomości.

alluramin buy

google.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *