Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

przez | Październik 9, 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najwspanialsze aktywne składniki traktują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i siły jeszcze zupełnie nie było naprawdę proste i bliskie.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten istnieje więc Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż istnieje smykałki do polepszania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety pokazały go jak właśnie pytać o siebie. Tę naukę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *